اخباربورس

آگهی عرضه اولیه سهام شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان با نماد ومهان

اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان (سهامی عام) به روش ثبت سفارش در نماد “ومهان۱” در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱


بدینوسیله به اطلاع میرساندشرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان (سهامی عام) پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ بعنوان دویست و پنجمین نماد معاملاتی(یکصد و بیست و دومین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ های فرابورس ایران با نماد ومهان۱ درج گردید. درج گردید و در مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ عرضه اولیه خواهد شد.توسعه مالی مهر آیندگان در گروه فلزات سرمایه گذاری ها و زیر گروه سایر واسطه های مالی  و با کد ۱۱۲۵۹ ثبت شده است.

حداکثر سهام قابل خریداری توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ۵۰۰ سهم بوده و دامنه قیمتی آن در ثبت سفارش، از مبلغ ۵،۵۱۰ تا مبلغ ۵،۶۲۵ ریال تعیین شده است. حداکثر میران نقدینگی رای هر شخص حقیقی ۲.۸۴۰.۰۰۰ ریال می باشد.

برای مشاهد آموزش خرید عرضه اولیه روی این متن کلیک کنید.

 

تاریخچه شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان

شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان (سهامی عام) در تاریخ ۲۲ اسفندماه ۱۳۷۴ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران طی شماره ۱۲۰۳۲۰ به ثبت رسیده است. لازم به توضیح است که نام شرکت طبق مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۱۴ به شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان (سهامی عام) تغییر یافته و طبق روزنامه شماره ۱۹۸۵۳ مورخ ۱۳۹۲/۰۲/۱۴ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان زیر مجموعه صندوق بازنشستگی و رفاه کارکنان صنعت نفت و شرکت سرمایه گذاری اهداف با آخرین سرمایه ثبت شده ۱۰،۰۰۰ میلیارد ریال در حوزه مدیریت دارایی و سایر خدمات مالی فعال می باشد. شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان در راستای اهداف و رسالت تعیین شده با بکارگیری دانش نوین حوزه سرمایه گذاری و استفاده از سرمایه های ارزشمند انسانی تلاش می کند حضور اثرگذاری در عرصه سرمایه گذاری داشته و بر مبنای اهداف راهبردی تدوین شده همگام با سایر اجزای بازار سرمایه در تحقق توسعه اقتصادی کشور و رشد بخش واقعی اقتصاد حرکت کند.

حوزه کسب و کار و موضوع فعالیت:

فعالیت اصلی شرکت سرمایه گذاری در اوراق بهادار و همچنین اداره نهادهای مالی از قبیل کارگزاری، لیزینگ، سبد گردانی و … می باشد.

ماموریت:

شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان مأموریت دارد با تکیه بر مزیت‌های اقتصادی کلان کشور و با در نظر گرفتن کسب و کارهای تعریف شده، با تمرکز بر شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، مهارت‌های خود را در چارچوب برنامه‌ها و سیاست‌های توسعه اقتصادی کشور به حداکثر رسانده و خود را به عنوان یکی از هلدینگ‌های مالی پیشرو در کشور معرفی نماید.

 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن