اخباربورس

آگهی عرضه اولیه سهام شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان ( غگیلا )

اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (سهامی عام) به روش ثبت سفارش در نماد “غگیلا” در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۰


بدینوسیله به اطلاع میرساند شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (سهامی عام) پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ بعنوان دویست و نهمین نماد معاملاتی(یکصد و بیست و ششمین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ های فرابورس ایران با نماد غگیلا درج گردید و در مورخه ۱۳۹۹/۰۲/۱۰عرضه اولیه خواهد شد. شیر پاستوریزه پگاه گیلان در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر ثبت شده است.

حداکثر سهام قابل خریداری توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ۵۰ سهم بوده و دامنه قیمتی آن در ثبت سفارش، از مبلغ ۱۲,۰۰۰ تا مبلغ  ۱۲,۵۰۷ ریال تعیین شده است. حداکثر میران نقدینگی رای هر شخص حقیقی ۶۲۸,۱۸۹ ریال می باشد.

برای مشاهد آموزش خرید عرضه اولیه روی این متن کلیک کنید.


تاریخچه شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان وابسته به شرکت صنایع شیر ایران درسال ۱۳۵۴ با آخرین تکنولوژی روز اروپا و با ظرفیت اسمی ۱۵۰ تن در روز در زمینی به مساحت ۸/۵ هکتار و با بیش از ۱۰۰۰۰متر مربع تاسیسات و زیر بنا د ر شهر صنعتی رشت احداث گردید .
هدف اولیه این شرکت ، تامین شیر مدارس بصورت بسته بندی استریل بوده که مواد اولیه آن از خارج تامین می گردید ، اما پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پیرو سیاست گذاری های جهاد سازندگی تامین شیر خام و قطع وابستگی به خارج ، جزء الویت های اساسی قرار گرفته و در خردادماه ۱۳۶۷وبادریافت ۱۱تن شیرخام درروز ، راه اندازی وشروع به تولیدمحصولات لبنی نمود.


این شرکت اکنون با تولید بیش از ۴۰ نوع محصول لبنی و نوشیدنی بعنوان بزرگترین تولید کننده فراورده های شیری در استان گیلان بوده که از محصولات تولیدی این شرکت سایر استانها نیز بهره مند می شوند .
این شرکت با تولید دوغ نایلونی در سال ۸۰ بعنوان بزرگترین تولید کننده دوغ در مجموعه شرکت های صنایع شیروکل کشور محسوب می شد.
همچنین این شرکت درسال های اخیر بعنوان صنعت سبز از طرف سازمان حفاظت محیط زیست برگزیده وازسوی سازمان حفاظت محیط زیست تقدیر نامه وکدملی زیست محیطی دریافت نموده است. این شرکت با تعویض سوخت و انرژی مصرفی خود و استفاده از انرژی های پاک از جمله برق و گاز طبیعی از ایجاد آلودگی هوا جلوگیری بعمل آورده است.
اختصاص ۴/۲ هکتار ازکل محوطه به عنوان فضای سبز و ایجاد جلوه های بصری مطلوب در سطح منطقه از دیگر عملکرد های مثبت این واحد صنعتی به شمار می رود.
ازجمله افتخارات پگاه گیلان که در طول ۲۲ سال سابقه تولیدی کسب نموده است می توان به موارد زیر اشاره نمود.
– بزرگترین واحد تولیدی مواد لبنی در استان گیلان
– واحد نمونه تولید مواد لبنی در استان گیلان
– اولین واحدتولیدکننده دوغ گازدار(تزریقی) درصنایع شیر پگاه کشور
– اولین صادرکننده دوغ به خارج از کشور
– مقام دوم تولید ماست در بین شرکت های صنایع شیر
– دارای اولین دستگاه تغلیظ شیر در کشور
– دارای گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۰ ،ایزو ۱۴۰۰۱،۲۲۰۰۰و ایزو ۱۰۰۱۵
– دارنده لوح صنعت سبز در استان
– مبتکر طرح دوغ کیسه ای در کشور
– اولین و بزرگترین تولید کننده نوشیدنی های طبیعی گیاهی گازدار در ایران بانشان استاندارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن